DOMÁCNOSTI
O NÁS
 

Vznik 

Společnost VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko s.r.o. vznikla v roce 2011 jako reakce mladých příbramských podnikatelů na tehdejší služby a poptávku v regionu. Jelikož jsme měli a dodnes máme letité zkušenosti v oboru i díky provázanosti s jihočeským technologickým leaderem NECOSS, nebáli jsme se vstoupit na trh s novou vizí telekomunikace pro Příbram a okolí.

 

Praxe

Technologie a inovativní přístup jsou pro nás tím, co nás odlišuje od ostatních. Ať se jedná o domácnosti, firmy, školy či instituce, všichni jsou přes nás připojeni k internetu zcela unikátním způsobem striktního routování a virtualizací sítě. Naše Vyladěná síť je výsledkem více než dvacetiletého výzkumu a praxe v oboru informačních a komunikačních technologií. Postupy a řešení, která přinášíme, jsou unikátní a mají většinou prvenství v porovnání s lokálními ISP.

 

Partneři 

Díky technologické provázanosti se společností NECOSS jsme rovnoprávnými členy sdružení RIPE NCC pro regulaci internetu v Evropě a také zakládajícími členy konsorcia IP4ISP z.s.p.o. Tyto skutečnosti nám a našim klientům přinášejí značné technologické benefity v konektivitě k internetu prostřednictvím vlastního zařízení v pražském datecentru Sitel (CE Colo).

 

Technologie

Technologie a konektivitu bychom měli, jak tedy takhle Vyladěnou síť předat Vám, našim klientům? Podle možností, které pro Vás vyjednáme a podle toho, jak probíhá výstavba Vás připojujeme k internetu prostřednictvím pečlivého výběru dostupných technologií. V případě rodinných domků používáme bezdrátové spoje v pásmech 2.4 a 5 GHz, a to na nejnovějších standardech 802.11ac. V případě bytových a panelových domů stavíme radioreléové spoje v pásmech 10/17/18/24/36/60/80 GHz a v ideálním případě připojujeme optickým vláknem (FTTS, FTTB).

 
PODPORA

Technická podpora
je tu pro Vás na číslech 728 332 657 a 775 413 776 ve všední dny od 9:00 do 18:00, o víkendu a svátcích od 9:00 do 12:00.
Mimo tyto pracovní hodiny se Vám budeme rádi věnovat prostřednictvím sms nebo na mailu podpora@vylpb.cz


Chcete to zkusit sami?
Zkuste naši první pomoc – zde najdete odpovědi na nejčastější otázky:

 

  INTERNET  
 

NEJDE MI INTERNET

 

 

 

Zkuste všechny komponenty v cestě od internetu (rádiové pojítko, switch, router, VoIP telefon/brána) odpojit na cca 30 vteřin z napájení. Poté restartujte počítač.

 

JAK MOHU ZAŽÁDAT O VEŘEJNOU IP

ADRESU?

 

 

Potřebujete-li veřejnou adresu pro přímý přístup na počítač z internetu, pošlete žádost e-mailem na technickou podporu, v žádosti prosím uveďte číslo smlouvy, jméno a adresu, na které je smlouva psána. Pokud můžete, pošlete též IP adresu příslušného počítače/routeru, kterého se to týká.  Ujistěte se, že máte dobře zabezpečený počítač aktualizovaným antivirem a firewallem.

 

PO VÝMĚNĚ POČÍTAČE/SÍŤOVÉ KARTY

MI NEJDE INTERNET. JAKOU MÁM NA-

STAVIT IP ADRESU?

 

Zkontrolujte, jestli máte nainstalované ovladače síťové karty. IP adresu dostane počítač ze serveru DHCP. Zkontrolujte v konfiguraci protokolu TCP/IP, zda máte nastaveno získávání IP adresy automaticky. Pokud se adresa nepřidělí, požádejte o registraci na telefonním čísle technické podpory. Při volání je vhodné být přítomen u počítače.

 

 

  TELEFON  
 

NEJDE MI VOIP TELEFON

Zkuste všechny komponenty v cestě od internetu (rádiové pojítko, switch, router, VoIP telefon/brána) odpojit na cca 30 vteřin z napájení. Pokud máte bezdrátový internet, je třeba vypnout/zapnout základnovou část.

 

KDE NAJDU VÝPIS HOVORŮ?

V klientské sekci na adrese portal.vylpb.cz je v menu sekce "výpis hovorů"

 

 

KONTAKT
VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko s.r.o.

Suchodol 4, 261 01, Příbram
IČ: 24158607 | DIČ: CZ24158607
Kancelář technického oddělení:

Husova 635
261 01 Příbram
Bezplatná objednávková linka a email:

800 145 345
info@vylpb.cz
Technická podpora:

728 332 657
775 413 776
podpora@vylpb.cz
Vyladěný internet
800 145 345
Technická podpora:
728 332 657
775 413 776
Pověřenec GDPR:
gdpr@vylpb.cz

CHCI PŘIPOJIT