Technická podpora

Technická podpora je tu pro Vás na číslech 728 332 657 a 775 413 776 ve všední dny od 9:00 do 18:00, o víkendu a svátcích od 9:00 do 12:00. Mimo tyto pracovní hodiny se Vám budeme rádi věnovat prostřednictvím sms nebo na mailu podpora@vylpb.cz

Můžu si poradit nějak sám, aniž bych musel volat? Ano! Dnes už to není tak složité, jak to kdysi bývalo. Ve většině domácností je přítomen takzvaný "wifirouter". Zákazníci mu dávají mnoho jmen: "modem", "wifina" nebo "ta krabička s anténkama co bliká". Toto zařízení Vám doma zprostředkovává připojení pro více zařízení, ať pomocí kabelového rozbočovače, nebo pomocí WiFi signálu. Doslova se jedná o "směrovač", který rozšíří připojení k internetu do všech směrů Vaší domácnosti. Takový router běží doma nonstop a neustále šrotuje podle toho, jak moc surfujete, stahujete, paříte hry, nebo koukáte na Mazanou TV. Čas od času toho má trochu dost a umí se "zabejčit". Pomůžete mu v rozjezdu tím, že ho takzvaně restartujete (ale ne resetujete :O ) viditelným tlačítkem, nebo běžným vypnutím a zapnutím ze zdroje elektrické energie. Have you tried to turn it off and on again? :)

Nepomáhá to? Zkuste se připojit "napřímo". Vaše přípojka se u tarifu STREAM (rodinný domek nebo bytový dům s bezdrátovou přípojkou) realizuje venkovní jednotkou a kabelem, který přichází do napájecího injektoru (černá krabička se zelenou či bílou kontrolkou, či kabelová "rozbočka"). Takový injektor je připojen do zásuvky a napájí venkovní jednotku po datovém kabelu. Vychází z něj propojovací datový kabel, který je spojen s Vaším wifirouterem. U tarifu OPTIC přichází rovnou jeden kabel, který je připojen do wifirouteru. A právě ten kabel z wifirouteru vypojte a připojte rovnou do notebooku či stolního PC. V tu chvíli si Vaše zařízení automaticky vezme adresu a mělo by být připojeno na internetu. Pokud ano, něco zlobí ve wifirouteru a bude ho možná třeba vyměnit, pokud ne... no, tak teď nám už opravdu zavolejte.. :)
 

Přihlášení novinek

Vyplňte prosím email na který chcete získávat novinky

CHCI PŘIPOJIT